Įmonės Tėvynės sąjunga duomenys. Veiklos rūšys: Partijos, politinės organizacijos.

Tėvynės sąjunga

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2161257

Faksas: (5) 2784722

Internetinė svetainė: www.tsajunga.lt

El. paštas: sekretoriatas@tsajunga.lt

Direktorius: Andrius Kubilius, pirmininkas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 301753623

Veiklos aprašymas
Adresas: L.Stuokos-Gucevičiaus g. 11, Vilnius

Įmonės Tėvynės sąjunga veiklos aprašymas.


Lietuva tampa valstybe, kurioje vis mažiau gerbiami piliečiai, todėl piliečiai vis mažiau gerbia savo šalies valdžią. Pajudėję vakarietiškos demokratijos link, pusiaukelėje įstrigome posovietinės nomenklatūrinės nesąžiningos politikos dumble. Šiandien matome vieną tikslą - kurti kitokią, sąžiningą Lietuvą, kurioje valstybė gerbtų savo piliečius, o piliečiai gerbtų savąją valstybę.

Mes išskiriame tris svarbiausias šalies problemas, kurios ateityje tik stiprės, jeigu jau šiandien nesiimsime jų spręsti: tai tautos erozija, ekonominis netoliaregiškumas ir valstybės neveiksnumas.

Visus darbus pradėsime ne nuo tautos erozijos bėdų, kurios didžiausios ir svarbiausios. Pradėsime ir ne nuo ilgalaikių ekonomikos problemų sprendimo, nors krizės prevencijos darbai bus greiti ir neatidėliotini. Pradėsime nuo radikalių pertvarkų valstybės valdyme, nuo to, ką vadiname “valstybės rekonstrukcija”. Tai tikslas sukurti kitokią valstybę - valstybę, kuri yra atsakinga, kuri gerbia savo piliečius, kuri rūpinasi jais tiek, kiek pati valstybė tai gali ir privalo padaryti.

Kitokia valstybė – tai pirmiausia valstybė su autoritetu, gerbiama ir gebanti telkti, todėl ir pajėgi įgyvendinti permainas ten, kur jos reikalingos.

Elektroninis paštas