Įmonės LAUKINIS GEPARDAS VITEDRA: Vilnius duomenys. Veiklos rūšys: Oda, odos gaminiai.

LAUKINIS GEPARDAS, UAB VITEDRA

  •  

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2311168

Faksas: (5) 2311168

Internetinė svetainė: www.laukinisgepardas.lt

El. paštas: vitedra@takas.lt

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 125520287

PVM kodas: LT255202811

Veiklos aprašymas
Adresas: Savanorių pr. 22, LT-03116, VILNIUS

Įmonės LAUKINIS GEPARDAS VITEDRA veiklos aprašymas.


Užsukti į odos ir kailių saloną „Laukinis gepardas“ verta kiekvienam. Salone - ypač didelis įvairių odos prekių pasirinkimas: gausu odinių piniginių, kepurių, originalių rankinių, striukių, paltų. "Mes norime jus papuošti ir galime sukurti rimtą įvaizdį", - teigia salono „Laukinis gepardas“ parduotuvių vadovė Vaida Vijūnienė. „Laukinis gepardas“ yra didžiausias odinių ir prabangių kailinių gaminių tinklas Lietuvoje. Čia didelis pasirinkimas ir individualūs užsakymai, žymiausių pasaulio mados namų tendencijos, naujausi mados vėjai ir subtili klasika. Praktiška oda ir išskirtiniai kailiai, šiluma ir individualumas, sportiškumas ir elegancija, natūralumas ir tikra vertybė. Kadangi įmonė prekes iš gamintojų įsigyja dideliais kiekiais be tarpininkų, pirkėjams gali pasiūlyti prekes palankiomis kainomis. Ne vienerius metus palaikydami glaudžius ryšius su gamintojais, „Laukinis gepardas“ pirmieji gauna naujausias kolekcijas. Su oda ir kailiais dirbantys mados kūrėjai pateikė daug naujovių, įdomybių ir netikėtumų odos tekstūros ir technologijų srityje bei modelių stiliuje. Salonų tinklas "Laukinis gepardas" Lietuvos rinkai pristato garsiausių modelių namų ir įžymiausių dizainerių sukurtų kolekcijų fragmentus. Vyrams šį sezoną ypač vertėtų atkreipti dėmesį į apačią siaurėjančius, liemenuotus ar diržais sujuosiamus paltus, puspalčius su ponio kalio apdaila. Dizaineris Feregano siūlo puoštis dvigubo susegimo paltais su didelėmis sagomis. Oda išdirbta taip įmantriai, jog maloniai nustebina prisilietus.

Madingas vyras gali rinktis ir madingų spalvų lietpaltį su gobtuvu, pagražintu krokodilo rašto įspaudais. Siūlės puoštos vyto šilko virvelėmis. Klasikinio stiliaus modelis dekoruotas dantyta odos juostos apdaila.

Visiems metų laikams skirta "GOID" gaminių kolekcija - tai brangūs megsti aksesuarai, tiksiantys ir vėsiam vasaros vakarui, ir permainingam pavasariui ir žiemai. Ši sezoną ypač madingi ir kailiniai aksesuarai iš "Anna Molinari", "Blumarine", "Pucci", "Just Cavalli", Giorgio Armani kolekcijų. „Laukinis gepardas“ kiekvieną savaitę papildo savo kolekcijas. Šiuo metu Lietuvoje dirba 9 „Laukinis gepardas“ salonai.

Elektroninis paštas