Įmonės BOSERA duomenys. Veiklos rūšys: Automobilių atsarginės dalys, reikmenys.

BOSERA, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: +37063777633

Internetinė svetainė: jala.lt

El. paštas: arturas@jala.lt

Direktorius: Artūras Chudiakovas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 304447293

PVM kodas: LT100012931611

Veiklos aprašymas
Adresas: Ežero g. 3, LT-77142, Šiauliai

Įmonės BOSERA veiklos aprašymas.


Jala.lt – padangų rinkos ekspertas. Čia siūlomos aukščiausius standartus atitinkančios CONTINENTAL, MICHELIN, GOODYEAR, HANKOOK, YOKOHAMA, KORMORAN, DUNLOP ir kitų visame pasaulyje gerai žinomų gamintojų automobilių padangos už itin gerą kainą! Vasarinės, žieminės, universalios padangos, naujausi padangų modeliai, premium ir ekonominės klasės pasiūlymai individualiems vairavimo poreikiams. Dirbame su kruopščiai atrinktu partnerių tinklu, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės padangas, užtikrinant nepriekaištingą padangų eksploataciją, puikų sukibimą su keliu, vairavimo saugumą ir komfortą visais metų laikais. Išskirtinai platus žinomų gamintojų padangų pasirinkimas, nemokamas pristatymas ir kokybės garantijos!
Mūsų nuomone atsiradome tokiu laiku, kai žmonės vis dažniau renkasi pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, tačiau ir internetinėse. Tad turime tikslą įrodyti, jog apsipirkti naudojantis kompiuteriu, telefonu ar kitą priemone, kuri turi prieigą prie interneto ryšio yra greita ir patogu!
Vertiname tik ilgalaikę partnerystę su patikimais, pasaulyje puikiai žinomais ir pripažintais gamintojais. Todėl šiai dienai atstovaujame tik prekės ženklams, garantuojantiems aukščiausią produktų kokyb

Elektroninis paštas