Įmonės Autoklasė duomenys. Veiklos rūšys: Vairavimo mokyklos.

Autoklasė, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2150106

Internetinė svetainė: www.autoklase.lt

El. paštas: info@autoklase.lt

Darbo laikas: I-V 09:00-20:00, VI 09:00-17:00

Direktorius: Alvydas Jankauskas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 300529889

Veiklos aprašymas
Adresas: Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10, LT-03217 Vilnius

Įmonės Autoklasė veiklos aprašymas.


Vairavimo mokykla „Autoklasė“ nuo savo veiklos pradžios užsiima būsimųjų vairuotojų teoriniu ir praktiniu mokymu. Mokykloje dirba profesionalūs, atestuoti teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai, turintys ilgametę darbo patirtį.

Mokykloje yra taikomos naujausios vairavimo mokymo metodikos. „Autoklasėje“ vairuotojai mokomi naudojant pažangiausias kompiuterines technologijas, sukurtus filmus, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones (multimediją), įvairių mechanizmų, eismo situacijų maketus. Mokykloje dirbančių aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir instruktorių iniciatyva buvo sukurtos specialios mokymo programos, leidžiančios parengti mokinį saugiai vairuoti automobilį esant įvairioms eismo sąlygoms.

Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami naujais, visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais „Autoklasės“ automobiliais.Šioje vairavimo mokykloje galima išmokti vairuoti tokios pat markės automobiliu, kokiu yra laikomas praktinis vairavimo egzaminas „Regitroje“.

Darbo principai:
Atidumas kiekvienam mokiniui ir dėmesys jo motyvacijos kėlimui.
Aukšta mokymo kokybė, kurią lemia darbuotojų meistriškumas ir tinkamas pasirengimas.
Lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie darbo pokyčių.
Vieninga ir profesionali darbuotojų komanda.
Siekis aktyviai bendradarbiauti su kitomis pažangiomis mokslo institucijomis bei praktikuojančiomis organizacijomis, įgyvendinant vairavimo mokymo tikslus bei prisidedant prie bendro visuomenės saugumo ir gerovės didinimo.
Tikslas
Į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

Elektroninis paštas